Svenska Media Docu AB

Tingsgatan 2A, 827 32 Ljusdal
Tel: +46 (0)651-150 50, Fax: +46 (0)651-133 33
www.svenskamedia.se, post@svenskamedia.se

Redaktion

Mikael Sagström
VD och anvarig utgivare
Tel: 0651-76 04 12
Mob: 0706-35 50 50
mikael.sagstrom@svenskamedia.se

Henrik Fitinghoff
Chefredaktör Allt om Gården, Tidningen Omtanke, SSIL.today
Tel: 070-514 39 99
henrik.fitinghoff@svenskamedia.se

Jenny Marcuson-Fors
Chefredaktör Byggfakta, Fastighetsfakta, Tidningen CityMark
Tel: 0651-76 04 31
jenny.marcuson@svenskamedia.se

Maria Nordholm
Redaktör Tidningen Omtanke
Tel: 073-816 00 41
maria.nordholm@svenskamedia.se

Annika Rådlund
Chefredaktör Hotell & restaurang, alltombostad.se, Villafakta, Villabladet
Tel: 0766-47 10 50
annika.radlund@svenskamedia.se

Catharina Olsson-Lindh
Chefredaktör Åkeri & Entreprenad, Bil & verkstad
Tel: 0651-69 90 01
catharina.olsson-lindh@svenskamedia.se

Susanne Bengtsson
Chefredaktör Byggvärlden
Tel: 0706-16 11 12
susanne.bengtsson@byggvarlden.se

Susann Engqvist
Chefredaktör Härliga Hund
Tel: 0651-150 50
susann.engqvist@svenskamedia.se

Anna Sjöström
Nyhetschef Byggvärlden, Chefredaktör Byggvärlden – Hantverkaren
Tel: 073-150 52 77
anna.sjostrom@byggvarlden.se

Layout

Isak Andersson
Produktionschef
Tel: 0651-76 04 39
Mob: 070-100 19 05
isak.andersson@svenskamedia.se

Oskar Forsblom
Tel: 0651-76 04 93
oskar.forsblom@svenskamedia.se

Louice Järveryd (föräldraledig)
louice.jarveryd@svenskamedia.se

Hampus Säfsholm
Tel: 0651-69 90 22
Hampus.Safsholm@ssil.se

Anna Björner
Tel: 0651-76 04 27
anna.bjorner@svenskamedia.se

Maria Lindqvist
Tel: 0651-76 04 94
maria.lindqvist@svenskamedia.se

Nathalie Häll
nathalie.hall@svenskamedia.se

Mediasäljare

Stefan Jonsson
Teamledare, sälj, Här & Nu, SPRF, Bil & Verkstad, Traktor Power
Tel: 0651-150 62
Mob: 070-311 37 58
stefan.jonsson@svenskamedia.se

Mats Järvström
Teamledare, sälj, Allt Om Gården
Tel: 0651-76 04 98
mats.jarvstrom@svenskamedia.se

Carola Persson
Omtanke
Tel: 0651-76 04 34
carola.persson@svenskamedia.se

Louise Jonsson
Åkeri & Entreprenad, Traktor Power
Tel: 0651-69 90 10
louise.jonsson@svenskamedia.se

Annica Westerlund
Hotell & Restaurang, Minnenas Journal
Tel: 0651-69 90 18
annica.westerlund@svenskamedia.se

Olov Källström
Tidningen CityMark
Tel: 070-762 76 98
olov.kallstrom@citymark.se

Emma Färlin (föräldraledig)
Tel: 0651-69 90 25
emma.farlin@svenskamedia.se

Annonskordinatorer

Karin Bergström
Tel: 0651-76 04 04
karin.bergstrom@svenskamedia.se

Åsa Arvidsson
Tel: 0651-150 76
arvidsson@svenskamedia.se

Lena Engman
Tel: 0651-169 95
lena.engman@svenskamedia.se

Marknadskordinator

Helena Järveryd
Tel: 0651-69 90 08
helena.jarveryd@svenskamedia.se

Prenumerationer

Driva Eget
Tel: 08-1283 26 50
kundservice@driva-eget.se

Härliga Hund
Tel: 08-1283 26 10
kundservice@harligahund.se

Traktor Power
Tel: 08-1283 26 20
kundservice@traktorpower.se

Jaktmarker & Fiskevatten
Tel: 08-1283 26 30
kundservice@jof.se

Minnenas Journal
Tel: 08-1283 26 40
kundservice@minnenasjournal.nu

Övriga titlar
pren@svenskamedia.se
Tel: 0651-69 90 90
Telefontider: måndag-fredag 8-10

© 2017 Svenska Media Docu AB - A DOCUnordic Company     Tingsgatan 2, 827 32 Ljusdal | Tel 0651-150 50 | Fax 0651-133 33 | www.svenskamedia.se | post@svenskamedia.se