Kontakta oss

Tingsgatan 2A, 827 32 Ljusdal
Tel: +46 (0)651-150 50

Redaktion

Maria Bagge-Fagerback
VD
Tel: 076-105 24 40
maria.bagge-fagerback@annonskraft.se

Mikael Sagström
Ansvarig utgivare
Tel: 0651-76 04 12
Mob: 0706-35 50 50
mikael.sagstrom@svenskamedia.se

Jenny Marcuson-Fors
Chefredaktör Allt Om Gården, Tidningen Omtanke, SSIL.today, BabyBox & BabyBag
Tel: 0651-76 04 31
jenny.marcuson@svenskamedia.se

Annika Rådlund
Chefredaktör Hotell & restaurang, alltombostad.se, Villafakta, Villabladet
Tel: 0766-47 10 50
annika.radlund@svenskamedia.se

Catharina Olsson-Lindh
Chefredaktör Minnenas Journal,  Åkeri & Entreprenad
Tel: 0651-69 90 01
catharina.olsson-lindh@svenskamedia.se

Susanne Bengtsson
Chefredaktör CityMark.today, Byggvärlden
Tel: 0706-16 11 12
susanne.bengtsson@byggvarlden.se

Susann Engqvist
Chefredaktör Härliga Hund
Tel: 0651-150 50
susann.engqvist@svenskamedia.se

Anna Sjöström
Chefredaktör  Tidning Byggfakta
Tel: 073-150 52 77
anna.sjostrom@byggvarlden.se

Samuel Karlsson
Redaktör citymark.today
samuel.karlsson@svenskamedia.se

Maria Nordholm (tjänstledig)
Redaktör Tidningen Omtanke
Tel: 073-816 00 41
maria.nordholm@svenskamedia.se

Produktion

Isak Andersson
Produktionschef
Tel: 0651-76 04 39
Mob: 070-100 19 05
isak.andersson@svenskamedia.se

Oskar Forsblom
Tel: 0651-76 04 93
oskar.forsblom@svenskamedia.se

Louice Järveryd
louice.jarveryd@svenskamedia.se

Anna Björner
Tel: 0651-76 04 27
anna.bjorner@svenskamedia.se

Maria Lindqvist
Tel: 0651-76 04 94
maria.lindqvist@svenskamedia.se

Lena Engman
Tel: 0651-169 95
lena.engman@svenskamedia.se

Christian Johnsson
Christian.Johnsson@svenskamedia.se

Andreas Fransson
andreas.fransson@svenskamedia.se

Mediasäljare

Annonskraft
Besök annonskraft.se

Annonskoordinatorer

Karin Bergström
Tel: 0651-76 04 04
karin.bergstrom@svenskamedia.se

Åsa Arvidsson
Tel: 0651-150 76
arvidsson@svenskamedia.se

Emelie Hansson
Tel: 0651-69 90 02
emelie.hansson@svenskamedia.se

Marknad

Mia Björk
Marknadsansvarig
Tel: 070-4494854
mia.bjork@svenskamedia.se

Helena Järveryd
Marknadskoordinator
Tel: 0651-69 90 08
helena.jarveryd@svenskamedia.se

Prenumerationer

Härliga Hund
Tel: 08-1283 26 10
kundservice@harligahund.se

Traktor Power
Tel: 08-1283 26 20
kundservice@traktorpower.se

Jaktmarker & Fiskevatten
Tel: 08-1283 26 30
kundservice@jof.se

Minnenas Journal
Tel: 08-1283 26 40
kundservice@minnenasjournal.nu

Jaktjournalen
Tel: 08-128 326 60
kundservice@jaktjournalen.se

Allt Om Flugfiske
Tel: 08-1283 26 80
kundservice@fiskejournalen.se

Fiskejournalen
Tel: 08-1283 26 90
kundservice@fiskejournalen.se

Övriga titlar
pren@svenskamedia.se
Tel: 0651-69 90 90
Telefontider: måndag-fredag 8-10

© 2019 Svenska Media Docu AB - A DOCUnordic Company     Tingsgatan 2, 827 32 Ljusdal | Tel 0651-150 50 | post@svenskamedia.se | Personuppgiftspolicy