Kontakta oss

Tingsgatan 2A, 827 32 Ljusdal
Tel: +46 (0)651-150 50

Maria Bagge-Fagerback, VD
Tel: 076-105 24 40
maria.bagge-fagerback@svenskamedia.se

Redaktion

Jenny Marcuson-Fors
Chefredaktör Allt Om Gården, Chefredaktör Tidningen Omtanke, BabyBox & BabyBag, CityMark,
Tel: 0651-76 04 31
jenny.marcuson@svenskamedia.se

Joel Sannemalm
Chefredaktör Traktor Power
Tel: 072-974 31 70
joel.sannemalm@traktorpower.se

Catharina Olsson-Lindh
Chefredaktör Härliga Hund och Åkeri & Entreprenad
Tel: 0651-69 90 01
catharina.olsson-lindh@svenskamedia.se

Susanne Bengtsson
Chefredaktör Byggvärlden och Byggfakta
Tel: 0706-16 11 12
susanne.bengtsson@byggvarlden.se

Samuel Karlsson
Reporter/redaktör Byggvärlden och Byggfakta
samuel.karlsson@svenskamedia.se

Henrik Ekberg
Nyhetschef Byggvärlden
henrik.ekberg@svenskamedia.se

Annika Rådlund
Chefredaktör Hotell & restaurang, Villafakta och Villabladet
Tel: 0766-47 10 50
annika.radlund@svenskamedia.se

Produktion

Isak Andersson
Produktionschef
Tel: 0651-76 04 39
Mob: 070-100 19 05
isak.andersson@svenskamedia.se

Oskar Forsblom
oskar.forsblom@svenskamedia.se

Louice Järveryd
louice.jarveryd@svenskamedia.se

Anna Björner
anna.bjorner@svenskamedia.se

Emelie Hansson
emelie.hansson@svenskamedia.se

Moa Helsing
moa.helsing@svenskamedia.se

Mårten Pien
marten.pien@svenskamedia.se

Lena Engman
lena.engman@svenskamedia.se

Christian Johnsson
christian.johnsson@svenskamedia.se

Andreas Fransson
andreas.fransson@svenskamedia.se

Mediasäljare

Mia Björk, säljchef
Tel: 070-4494854
mia.bjork@svenskamedia.se

Stefan Jonsson
stefan.jonsson@svenskamedia.se
Tel: 070-311 37 58, 0651-150 62

Mikael Persson
mikael.persson@svenskamedia.se
Tel: 0651-55 25 33

Jon Öst
jon.ost@svenskamedia.se
Tel: 0651-69 90 00

Tommy Flodberg
tommy.flodberg@svenskamedia.se
Tel: 0651-55 26 04, 076-49228734

Andreas Lundgren
andreas.lundgren@svenskamedia.se
Tel: 070-508 98 02

Annonskoordinatorer

Karin Bergström
Tel: 0651-76 04 04
karin.bergstrom@svenskamedia.se

Åsa Arvidsson
Tel: 0651-150 76
arvidsson@svenskamedia.se

Marknad

Helena Järveryd
Tel: 0651-69 90 08
helena.jarveryd@svenskamedia.se

Prenumerationer

Härliga Hund
Tel: 08-1283 26 10
kundservice@harligahund.se

Traktor Power
Tel: 08-1283 26 20
kundservice@traktorpower.se

Jaktmarker & Fiskevatten
Tel: 08-1283 26 30
kundservice@jof.se

Jaktjournalen
Tel: 08-128 326 60
kundservice@jaktjournalen.se

Allt Om Flugfiske
Tel: 08-1283 26 80
kundservice@fiskejournalen.se

Fiskejournalen
Tel: 08-1283 26 90
kundservice@fiskejournalen.se

Övriga titlar
pren@svenskamedia.se
Tel: 0651-69 90 90

© 2022 Svenska Media i Ljusdal AB     Tingsgatan 2, 827 32 Ljusdal | Tel 0651-150 50 | post@svenskamedia.se | Personuppgiftspolicy